Fleximed (recenze): Vyplatí se pořídit si ho na klouby?

Poslední aktualizace 25. 3. 2024 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

Bolí vás klouby a už se nedokážete pohybovat stejně svižně, jako v dávných časech? Kromě léčebného programu, který vám nastaví na základě diagnózy lékař, lze vyzkoušet kloubní výživu, která se dá sehnat ve volném prodeji. Vyplatí se vyzkoušet tu, která nese jméno Fleximed?

fleximed active recenze

Snad každý si přeje zůstat aktivní až do vysokého věku. Ne všem se to ale daří. Svou roli v tom může hrát genetika, nemoc, ale i dlouhodobý životní styl. Jeho součástí může být užívání vícesložkové kloubní výživy pro sportovce, která obsahuje kolagen a několik dalších podpůrných látek, z nichž některé jsou přirozeně součástí kloubů a chrupavek.

I když kloubní výživa nedokáže vyřešit onemocnění pohybového aparátu, spolu s léky od lékaře může podpořit pohyblivost a soběstačnost. Neměli byste nad jejím používáním tedy jen tak mávat rukou.

💡  Bezpečný nákup: Doplňky stravy doporučujeme nakupovat pouze v ověřených e-shopech. ✅ Oficiální e-shop Flexi-med.cz

Co vám ale může nabídnout Fleximed? A je Fleximed v lékárně, nebo se musí objednávat jinak?

Co je Fleximed?

✅ Fleximed je doplněk stravy na podporu kloubů a pohybového aparátu. V jeho složení je dohromady 8 látek, z nichž některé se nachází i v dalších kloubních výživách, které jsou aktuálně na trhu. Pro vyzkoušení tohoto produktu však může hovořit skutečnost, že ho můžete vyzkoušet pouze za úhradu poštovného a následně se můžete rozhodnout, zda budete v jeho objednávkách pokračovat.

Jaké má složení?

Ve složení ✅ Fleximed najdeme kromě vitamínu D3 a vápníku i kolagen, glukosamin, vitamín C, mangan a některé další. (Jako je například mletý zázvor.)

Vzhledem k tomu, že jde pouze o doplněk stravy, jeho užívání nemá žádné vedlejší účinky.

Aktivní látka Obsah ve 2 kapslích
Glukosaminsulfát 2KCL 848 mg
Aquamin TG (mořské řasy) 400 mg
Vápník 120 mg
Zázvor lékařský mletý 100 mg
Vitamín C 80 mg
Bór 3 mg
Mangan 1,8 mg
Vitamín D3 5 μg

Cena + kde se prodává

✅ Fleximed se dá objednat na oficiálních stránkách, prostřednictvím kterých si můžete říct i o možnost vyzkoušení zdarma. (Za úhradu poštovného, které činí 49,-.) Také je ale důležité se informovat o tom, že tato možnost platí v souvislosti s ročním balením z věrnostního programu, takže pokud nebudete chtít odebírat další balení každý měsíc, měli byste se u odesílatele včas odhlásit.

Když se možnostmi proklikáme až ke standardní objednávce (která je aktuálně laděná na vánoční tematiku), vidíme, že jedno balení na měsíc pak vychází na částku kolem 299,-.

Také se nám ale podařilo na jiných (souvisejících stránkách) Naturamed najít měsíční balení za 599,- a speciální nabídku věrnostního programu se slevou 42 % za částku 349,-. Před případnou objednávkou se tedy podívejte na všechny dostupné ceny, protože se mohou viditelně lišit.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

Na srovnávači Heureka má doplněk stravy ✅ Fleximed hodnocení na úrovni 87 %, což je velmi vysoké číslo. Někteří uživatelé uvádí, že jim přišlo matoucí, že mají užít větší počet kapslí denně, ale nevěděli, zda je možné je užít najednou, nebo vždy pouze po jedné. Dále také uvádí, že se kapsle snadno polykají. Také se jim líbí možnost vyzkoušet první balení jen za úhradu poštovného a balného. Někteří také uvedli, že je méně bolí pohybový aparát.

Alternativy Fleximed

Chce si kloubní výživu Fleximed porovnat s dalšími výrobky? Napsali jsme pro vás recenze na více kloubních výživ. Kloubní výživa Kloubin, Geloren, Kloubus nebo GS Condro DIAMANT.

 

 

Jakou zkušenost máte s kloubní výživou Fleximed vy?


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář