GS Condro DIAMANT: Je opravdu tak dobrý, jak se tvrdí v reklamě?

Poslední aktualizace 25. 3. 2024 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

GS je oblíbená značka volně prodejných doplňků stravy, které cílí na různé věkové kategorie lidí a na široké spektrum potíží, které mají zájem nějak řešit. V portfoliu má i oblíbenou kloubní výživu GS Condro DIAMANT, o jejímž vyzkoušení možná v poslední době uvažujete. Opravdu se vám ale vyplatí po ní sáhnout?

gs condro diamant recenze

Bolest kloubů se nemusí vztahovat jen na seniory, u kterých je patrnější jejich větší míra opotřebení. O podporu jejich normální funkce mohou mít zájem i lidé v aktivním věku, kteří se věnují sportu a dalším pohybovým aktivitám. Určitě přijde vhod i lidem kteří, mají fyzicky náročné zaměstnání a chtějí se i v budoucnu těšit dobré kondici.

Tip: Nejlepší kloubní výživa pro sportovce

Na trhu v současné době existuje nespočet různých doplňků stravy na podporu pohybového ústrojí, které obsahují vitamíny, bylinky a další složky, jež podporují normální stav chrupavek, kostí, šlach nebo svalů.  Některé důležité látky v nich ale mohou chybět. Konkrétně hovoříme třeba o vitamínu C, který se často musí doplňovat z nějakého jiného zdroje.

Vzhledem k tomu, že je stále z čeho vybírat, v dnešním článku se společně zaměříme na to, zda se vám vyplatí vyzkoušet doplněk stravy GS Condro Diamant, který znáte z reklam.

💡  Nakupujte bezpečně: GS Condro Diamant nebo jakoukoli jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  GS Condro Diamant na Benu.cz

Pokud jste připraveni, pohodlně se usaďte a pojďte se o něm dozvědět co nejvíc.

O kloubní výživě GS Condro Diamant 

Kloubní výživa ✅ GS Condro Diamant obsahuje látky, které  přispívají k podpoře normálního stavu kloubních chrupavek.  Účinek GS Condro byl dokonce prokázán klinickou studií Revmatologického ústavu.

Tip redakce – GS Condro Diamant gs condro diamant na klouby

💊 Kloubní výživa

✅ přispívá k normální tvorbě kolagenu
✅ pro normální funkci chrupavek a kostí
✅ podporuje normální činnost kloubů
✅ nejvyšší dávku čistého Glukosamin Sulfátu

 

 

Přečtěte si: Co s bolestí kyčle?

Jaké má složení?

✅ GS Condro Diamant je v mnoha ohledech jiný. Obsahuje totiž menší počet látek. A chybí v něm především takové, které se v doplňcích stravy na klouby používají zcela normálně.

Ve složení najdeme:

  • Nejvyšší dávku glukosamin sulfátu v kvalitě Clini-Q® 
  • Aescin (jírovec maďal)
  • Vitamín C

Kompletní složení

Aktivní látka Obsah v 1 tabletě
Krystalický glukosamin sulfát 2KCl 1061,3 mg
(odpovídá čistému glukosamin sulfátu Clini-Q®) 800 mg
Aescin 20 mg
Vitamín C 6 mg

Toto složení má svůj smysl, protože glukosamin s vitamínem C podporuje normální kolagenovou síť v chrupavkách, kterou potřebují pro svou normální funkci. U aescinu ale trochu tápeme, protože by měl správně podporovat vlásečnice a žilní činnost. GS je ale zkušená firma s dlouholetou tradicí, takže k použití aescinu má nejspíš dobrý důvod. Pravděpodobně bude mít tato volba souvislost s protizánětlivými účinky.

Velmi nám ale ve složení chybí kolagen, chondroitin, MSM či kadidlovník. Pokud jste tedy na takový typ kloubní výživy víc zvyklí, nasměrujeme vás spíš k doplňku stravy Kloubin.

Kolik stojí a jak se užívá?

✅ GS Condro Diamant patří k dražším kloubním výživám na trhu, proto si před nákupem možná budete muset nějakou dobu střádat. Balení s obsahem 120 tablet vychází na oficiálních stránkách kolem 580,-. Výhodnější balení s obsahem 200 tablet stojí 760,-. Denně se pak musí užít dvě tablety, takže je rozhodně lepší při dlouhodobém užívání sáhnout po větší krabičce. Výživa kloubů by se měla pro větší efekt užívat alespoň 2-3 měsíce.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

✅ GS Condro Diamant nemá podle uživatelů žádné nežádoucí účinky. Jak ale byli s jeho užíváním obecně spokojení? A rozhodnou se do tohoto výrobku investovat v budoucnosti znovu?

Když se mrkneme na souhrnná hodnocení na srovnávačích Heureka a Zboží, na prvním zmíněném dostal tento produkt 89 % a na druhém 91 %. A to na základě stovek uživatelských recenzí. Z toho plyne, že se řadí k tomu lepšímu, co je v dnešní době běžně k dostání.

Když se zaměříme na konkrétní slova, zjistíme, že v souvislosti s ním lidé nejčastěji zmiňují, že:

Výhody
  • Se snadno užívá
  • Jim pomohl ulevit od bolesti
  • Vnímají lepší pohyblivost
  • Jim vyhovuje možnost nákupu většího balení

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
  • Jim moc nevyhovuje velikost tablet
  • Jim úplně nevyhovuje absence kolagenu a některých jiných běžně používaných látek
  • Je příliš drahý

Zkušenosti z internetu

gs condro diamant zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
gs condro diamant hodnocení
Zdroj: Heureka.cz
gs condro diamant složení cena
Zdroj: Lekarna.cz

Většina uživatelů je s ✅ GS Condro Diamant spokojená, takže jeho nákup lze doporučit. Pokud však máte potíže s polykáním kapslí nebo toužíte po tradičnějším složení, zkusit můžete například Geloren.

Alternativy GS Condro Diamant

Chcete si ✅ GS Condro Diamant porovnat s jinými přípravky na klouby? Napsali jsme pro vás další recenze tak, aby byl váš výběr jednodušší. Kloubní výživa Kloubin, Fleximed, Geloren nebo Ostefit.

 

 


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář