Kloubus (recenze): Je to vhodná výživa pro vaše klouby?

Trápí vás bolavé klouby a máte pocit, že vaše tělo nedokáže to samé, co dřív? Právě v takové chvíli je moudré vyzkoušet kolagen na klouby, který je doplněn i o další látky, které pohybovému ústrojí nabídnou komplexní péči. Dnes se podíváme na to, co obsahuje doplněk stravy Kloubus, ale i na další informace o něm, které vám dost možná pomohou během rozhodování.

O pohybový aparát se musíme během života průběžně starat. Mnoho lidí má fyzicky náročnou práci, pravidelně zvedají a nosí děti v náručí (typicky na jedné straně těla, což pak může způsobit přetížení a bolest zad), sportují či trpí nějakou chronickou nemocí. (Hodně nepříjemná je například artróza kolen.)

Právě ve všech těchto případech najde uplatnění kloubní výživa pro sportovce, která obsahuje bylinky na klouby, kolagen a mnoho dalších složek, které udržují chrupavky v normálním stavu, podporují normální stav kostí a podporují boj těla proti zánětům.

Přečtěte si: Babské rady na bolavé nohy

Kdo se má ale v tom množství kloubních výživ, které jsou na našem trhu k dostání, orientovat? Zvlášť, když na vás z jedné strany útočí Kloubus, z další Geladrink a z jiné třeba Condrosulf?

Abyste si nekupovali zajíce v pytli, právě na Kloubus se společně podíváme v následujících několika odstavcích.

Co je Kloubus?

Kloubus je volně prodejná kloubní výživa nejen pro sportovce, ale i pro seniory a další fyzicky aktivní jedince. Určitě jste ho už někdy viděli, protože Kloubus zdobí nosorožec, který je celkem dobře zapamatovatelným logem. Kromě tradičně používaných látek má Kloubus ve složení i vitamíny na klouby.

Jaké má složení: Glukosamin, chondroitin a další

Ve složení doplňku stravy Kloubus nacházíme samé dobré věci. Některé látky jsou dokonce tělu vlastní, vlivem postupného opotřebení a stárnutí však mohou začít ubývat. Kromě hydrolyzovaného kolagenu v každé dávce najdeme glukosamin sulfát, MSM, chondroitin sulfát, vitamín C, hořčík, bromelain, L-leucin, kyselinu hyaluronovou, zinek, biotin a vitamín D3.

Některé látky (například vitamín C) může zlepšit využitelnost kolagenu. Také jde o antioxidant, který podporuje normální funkci imunitního systému a chrání buňky před předčasným stárnutím. Vitamín D3 zase podporuje normální stav kostní hmoty. Glukosamin, chondroitin a kolagen jsou látky, které přispívají k podpoře normálního stavu kloubů a kloubních chrupavek.

Přečtěte si: Babské rady na revma

Kde koupit Kloubus a jaké má dávkování?

Kloubus koupíte na oficiálních stránkách výrobce a ve vybraných lékárnách, včetně těch internetových. Na oficiálním webu každopádně získáte možnost koupit výhodnější balení. Oblíbená je varianta 3+1 zdarma. Kromě toho, že získáte kúru na 120 dní, zaplatíte 2 070,- a budete mít dopravu zdarma. Celková úspora je 690,-, protože jedno balení stojí 690,-.

Co se týče dávkování, ve sklenici s 250 ml vody rozmíchejte dávku a pak tento nápoj vypijte. Je jedno, jestli ho budete pít ráno nebo večer, nejlépe si ho ale dejte v průběhu konzumace jídla či 15 minut po něm.

Tip: Výživa kloubů

Jaké jsou s ním zkušenosti?

Kloubus má velmi příznivé uživatelské hodnocení. Stejně, jako například Alavis, podporuje normální pohyblivost. Uživatelé také kladně hodnotí jeho příjemnou chuť a poměrně rychlý nástup účinků. (První viditelnější někteří zaznamenali cca 30 dní od zahájení užívání.) Ženy také kladně hodnotí zlepšení pokožky. Kloubus vám tedy můžeme doporučit. Speciálně pak nákup výhodnějšího balení. Před nákupem se však ještě můžete podívat na další kloubní výživy. Dobré recenze od uživatelů má dlouhodobě i doplněk stravy Kloubin.

Napsat komentář