Kloubin – zkušenosti a recenze s kloubní výživou

Poslední aktualizace 25. 3. 2024 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

Bolest kloubů nemusí sužovat jen zralé jedince, kteří už mají za sebou pár zajímavých dobrodružství. Na pohybový aparát si musí dávat velký pozor i aktivní sportovci, kteří ho znatelně zatěžují ve svém volném čase. Právě pro ně je důležitá správně zvolená kloubní výživa, která by měla obsahovat látky, jež přispívají k udržení normálního stavu kloubů, kostí a svalů. Bude pro vás dobrou volbou doplněk stravy Kloubin?

kloubin recenze

I když sport přispívá k dobré tělesné kondici, povznesené náladě a k většímu sebevědomí, radost z něj nemusí mít pohybový aparát. Po běhání nebo vzpírání vás mohou začít bolet třeba kolena. Tenisté, golfisté a hráči basketbalu zase budou znát bolest lokte nebo ramene. A vyhnout se zcela nelze ani problematice nejrůznějších úrazů, po kterých je důležitá rekonvalescence, jež je doplněna o kvalitní vnitřní výživu.

Kromě protahování a rozehřívání, správné sportovní výstroje a cvičební techniky je vhodné začít užívat vícesložkovou kloubní výživu, která obsahuje látky pro normální stav kloubů, kostí a svalů.

💡  Nakupujte bezpečně: Kloubin nebo jakoukoli jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Kloubin.cz

Může jí být Kloubin?

Co je Kloubin?

✅ Kloubin je volně prodejný doplněk stravy, který obsahuje kombinaci 11 účinných látek.  Byly zvoleny tak, aby podpořily jak normální stav kloubů, tak normální stav svalů a kostí.  I když je tato kloubní výživa vhodná pro sportovce, využít ji mohou i ostatní skupiny populace, včetně seniorů a lidí po úrazech. Někomu se bude zdát jistě sympatické i to, že doplněk stravy Kloubin pochází z Česka. Svým nákupem tedy podpoříte lokální značku.

Tip redakce – Kloubin kloubin na klouby recenze

🏃‍♂️ Kloubní výživa pro lidi

✅ Unikátní kombinace 11 účinných látek
✅ kloubní výživa vyvinutá speciálně pro lidi
✅ vrací kloubům pohyblivost
✅ napomáhá udržovat zdravé svaly a kosti

 

 

Složení Kloubinu: Vitamín C, kolagen a další

Kladně hodnotíme, že v ✅ Kloubinu nacházíme kolagen s vitamínem C. To nebývá vždy samozřejmostí. Některé doplňky stravy vitamín C neobsahují, takže je nutné ho doplňovat do těla z dalších zdrojů. (Třeba z vymačkaného citronu, nebo z jiného doplňku stravy.)

Kromě těchto dvou látek pak ve složení Kloubin objevíme:

 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • MSM
 • Kadidlovník pilovitý
 • Vitamín D3
 • Vitamín K2
 • Vápník
 • Zinek

Kompletní složení

Aktivní látka Obsah ve 2 kapslích
Glukosamin sulfát 2KCl 670 mg
Chondroitin sulfát 300 mg
Hydrolyzovaný vepřový kolagen typu I+II 50 mg
MSM 200 mg
Boswellia serrata extrakt (65% boswellické kyseliny) 100 mg
Vitamín C 40 mg
Vitamín D3 2,50 μg
Vitamín K2 37,50 μg
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 40 mg
Zinek (citrát zinečnatý) 5 mg
Stearan hořečnatý – rostlinný 10 mg

Na složení se nám líbí, že jsou v něm i vitamíny a látky na podporu normálního stavu kostí, které v některých kloubních výživách nejsou. Vitamínu D má navíc mnoho lidí málo, což může být v pokročilejším věku dost problematické kvůli většímu riziku zlomenin.

Tip: Kloubní výživa pro sportovce

Jaká je cena a kde se dá sehnat?

Za normálních okolností je cena doplňku stravy ✅ Kloubin 379,-/balení, ve kterém je 60 tobolek. Při nákupu jejich většího počtu můžete na oficiálních stránkách, kde je dostupný, získat i zajímavé výhody. U nákupu dvou balení jde například o dopravu prostřednictvím Balíkovny zdarma. Nákup tří balení zase nabízí dopravu zdarma a úsporu 222,- (ve srovnání s nákupem tří balení po jednom kuse). Nejlepší cenu pak budete mít při nákupu 6 balení Kloubinu, kdy se vám podaří ušetřit 559,-.

Způsob užívání

Doporučená denní dávka jsou 1-3 tobolky, takže si můžete přizpůsobit její velikost na základě toho, jaké jsou obtíže, které zrovna řešíte. Užívání si vždy naplánujte po větším jídle a tobolky zapijte dostatečným množstvím vody.

Jak poznám, že Kloubin zabírá?

✅ Kloubin, stejně jako jiné doplňky stravy, začne zabírat až po delším užívání. Někdy je nutná i změna životního stylu. Kdy ale poznáte, že Kloubin opravdu zabral? V první řadě byste měli pocítit menší bolest pohybového aparátu, dále by měl být váš pohyb snazší než před začátkem užívání. Při náročném sportu by se měly klouby lépe přizpůsobit výkonu a fungovat i při velké zátěži. Důležité je však zmínit, že vše může být dost individuální a že se také nelze zcela přepínat bez omezení (bolest kloubů po náročném tréninku je prostě projevem únavy, který nelze zcela odstranit).

Zkušenosti uživatelů

Je ✅ Kloubin něčím, co na klouby skutečně dobře funguje? Co na něj říkají zákazníci, kteří se jej rozhodli sami otestovat? A pomáhá na bolest kloubů a na další běžné potíže s pohybovým aparátem?

Když se mrkneme na to, co o Kloubinu říkají lidé, kteří se do něj rozhodli vložit svoji důvěru, zjišťujeme, že o něm nejčastěji zmiňují, že:

Výhody
 • Jsou s ním spokojení
 • Pociťují mírnější bolest pohybového aparátu
 • Ho užívají na doporučení a vyhovuje jim
 • Jim poměr ceny a výkonu přijde ve srovnání s ostatními doplňky stravy ze stejné kategorie nejlepší
 • Jeho užívání splnilo účel
 • Se cítí dobře i druhý den po náročnějším sportovním výkonu

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
 • Je nutné ho užívat delší dobu

Zkušenosti z internetu

kloubin zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
kloubin hodnocení
Zdroj: Mapy.cz

Kdybychom si to měli shrnout, uživatelé mají s ✅ Kloubinem dobrou zkušenost a kladně hodnotí i množství obsažených látek. Z toho plyne, že pokud chcete vyzkoušet dobře dostupný a zároveň promyšleně sestavený přípravek na klouby, který je vhodný nejen pro sportovce, můžete do Kloubinu vložit důvěru i vy.

 

 


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář