Geladrink FORTE HYAL [recenze]: Pomohou kapsle na klouby?

Poslední aktualizace 9. 10. 2023 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

Kvalitní kloubní výživu by měl užívat v dospělém věku prakticky každý. Je jedno, jestli se aktivně věnujete sportu, sedíte celý den u počítače nebo máte fyzicky namáhavou práci. Ve všech případech pohybový aparát potřebuje doplňovat látky, které mohou ulevit přetíženým kloubům, svalům a kostem. Jakou výživu byste si ale měli vybrat? Dnes se podíváme na Geladrink FORTE HYAL.

geladrink forte hyal recenze

Ne každá kloubní výživa, na kterou narazíte ve volném prodeji v lékárně, vám nabídne dostatečně kvalitní složení, aby se ji vyplatilo brát. Celkem často se například setkáváme s tím, že kolagenové doplňky stravy na klouby neobsahují vitamín C, který je hodně důležitý pro jeho normální vstřebávání a produkci. Technicky vzato to tedy znamená, že vitamín C byste měli při jejich užívání doplňovat z jiného zdroje. A to rozhodně není jediný nešvar.

Z toho důvodu je důležité nekoukat jen na cenu výrobku, ale i na to, jestli ve složení najdete větší komplex látek, které se ve svém působení podporují navzájem. Za lepší produkt je pak rozumnější si o něco připlatit.

💡  Nakupujte bezpečně: Geladrink FORTE HYAL nebo jakoukoliv jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Geladrink FORTE GYAL na Benu.cz

Jak si v tomto ohledu vede doplněk stravy Geladrink FORTE HYAL, který je dostupný v kapslích?

geeladrink recenze O Geladrink FORTE HYAL

I když název říká, že jde o Geladrink, a tím pádem nejspíš očekáváte, že jde o nápoj, ve skutečnosti je FORTE HYAL doplněk stravy v kapslích. Na druhou stranu, od stejného výrobce seženete opravdu i kloubní výživu v nápojové formě, takže najednou dává pojmenování tohoto produktu mnohem větší smysl.

Stejně jako mnoho jiných kloubních výživ na trhu, ✅ Geladrink FORTE HYAL v kapslích  obsahuje komplex několika látek, které podporují normální stav pohybového ústrojí.  Které to ale jsou? Na to se společně zaměříme níže.

Tip redakce – Geladrink FORTE HYAL

💊 Kloubní výživa

✅ hloubková kolagenní kloubní výživa
✅ přispívá k udržování zdravých kostí
✅ 10 účinných látek

 

 

Složení kapslí FORTE HYAL

V první řadě vás jistě potěší, že v doplňku stravy ✅ Geladrink FORTE HYAL najdete všechny tři druhy kolagenu. Ten je důležitý pro udržení normálního stavu kloubů a pojivových tkání, jeho přítomnost v organismu je ale zásadní i pro kosti, kůži a podobně.

Dále ve složení najdeme:

 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • MSM
 • Hyaluronan sodný
 • Boswelii
 • Vitamín C
 • Vitamín E
 • Selen
 • Mangan
 • Měď

Kompletní složení

Aktivní složky V 12 kapslích
Hydrolyzovaný kolagen typu I, II, II 3300 mg
Glukosaminsulfát 1500 mg
Chondroitinsulfát 800 mg
Methylsulfonylmethan 600 mg
Hyaluronan sodný 100 mg
Boswellia serata 100 mg
Vitamin C 100 mg
Vitamin E 50 mg
Selen 50 µg
Mangan 2 mg
Měď 1 mg

Z našeho úhlu pohledu vypadá složení tohoto přípravku na pohybový aparát velmi dobře. Standardně v něm nacházíme látky (glukosamin, chondroitin), které jsou důležité pro udržování normálního stavu kloubní chrupavky, která se může s postupujícím časem opotřebovávat. Také v něm nechybí výše zmíněný vitamín C. V neposlední řadě tento doplněk stravy obsahuje i antioxidanty a látky, které přispívají k udržení normálního stavu pojivových tkání.

Jak se užívá?

Dospělí a děti od 12 let mohou užívat 6 kapslí dvakrát denně, nebo 12 kapslí jednou denně. Doporučená délka užívání jsou pak cca 2-3 měsíce, s tím, že je vhodné tuto kúru opakovat třikrát do roka. ✅ Geladrink FORTE HYAL v kapslích se ale může užívat i dlouhodobě, takže je na vás, pro jaké schéma se rozhodnete.

Zkušenosti zákazníků

✅ Geladrink FORTE HYAL se dá sehnat v mnoha lékárnách, což už samo o sobě značí, že jde o důvěryhodný výrobek, který si zaslouží dostat šanci. Za dobu, co se nabízí, se navíc velké množství lidí podělilo o své dojmy z jeho užívání.

Lidé o tomto doplňku stravy nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Ho užívají dlouhodobě
 • Se k němu po vyzkoušení jiných produktů vždy vrátili
 • Jim pomáhá redukovat bolest kyčlí
 • Jsou spokojení
 • Jim pomohl v některých případech (prozatím) odvrátit nutnost operace

Ti nespokojení nejčastěji říkají, že:

Nevýhody
 • Je cena příliš vysoká
 • Se užívá příliš mnoho kapslí denně

Zkušenosti z internetu

geladrink forte hyal zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
geladrink forte hyal diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
geladrink forte hyal hodnocení
Zdroj: Heureka.cz

V několika případech lidé zmínili, že se jim pořizovací cena tohoto doplňku stravy zdá být vysoká, na druhou stranu, za kvalitní výrobek, se kterým jsou spokojení, jsou ochotni si připlatit.

Alternativy Geladrink FORTE HYAL

Chcete si porovnat Geladrink FORTE HYAL s dalšími přípravky na klouby? Napsali jsme pro vás další recenze. Kloubní výživa Alavis, Kloubus nebo Geloren HA.

 

 

Také máte s Geladrink FORTE HYAL dobrou zkušenost?


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář