OmegaMarine PREMIUM [recenze] | Zkušenosti

Poslední aktualizace 7. 8. 2023 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

Pokud berete vážně výzvy k tomu, abyste zlepšili svůj životní styl, pravděpodobně si budete chtít opatřit nějaký doplněk stravy. Nejčastěji si lidé kupují nenasycené mastné kyseliny omega-3, které podporují zdraví kardiovaskulárního systému. Má ale smysl zkoušet doplněk stravy OmegaMarine PREMIUM?

omega marine premium recenze

Česko nemá moře. Navíc, našinec si dá mnohem raději svíčkovou s pěti, než norského lososa, ve kterém je mnoho důležitých živin. Včetně již zmíněných nenasycených mastných kyselin omega-3.

Když už si nějaká ta ryba najde cestu na náš talíř, bývá to ve většině případů spíše sporadicky. Rozhodně ne minimálně dvakrát týdně, jak nám velí výživová doporučení. (Ruku na srdce, kromě toho, že na to nejsme zvyklí často rozhoduje i cena ryb, která bývá pro mnohé z nás dost vysoká.) A tak raději sáhneme po doplňcích stravy.

💡  Nakupujte bezpečně: OmegaMarine PREMIUM nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop OmegaMarine.cz

Jelikož je na trhu mnoho značek, podíváme se, na co se připravit, pokud se rozhodnete vyzkoušet doplněk stravy OmegaMarine PREMIUM.

Co je OmegaMarine PREMIUM?

✅ OmegaMarine PREMIUM je doplněk stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin omega-3 a vitamínu D.  Měl by primárně podporovat zdraví mozku, očí a srdce. S tím, že vitamín D je důležitý pro normálně fungující imunitní systém. 

omegamarine recenze

Oficiální distributor tohoto doplňku stravy na svém webu uvádí, že tento doplněk stravy vychází z norské tradice a z moderních vědeckých poznatků.

Tip redakce – OmegaMarine PREMIUM omega marine tablety

🐟 OMEGA‑3 z norského lososa

✅ Nová vylepšená receptura
✅ Nejčerstvější lososový olej na světě
✅ Na srdce, zrak, mozek a imunitu
✅ z rodinné farmy v Norsku

 

 

Cena OmegaMarine PREMIUM

S cenou tohoto doplňku stravy je to velice zajímavé. Na oficiálních stránkách distributora se lze dočíst, že ho lze získat zcela zdarma. Pouze zaplatíte poštovné, které činí 49,-. Když se ale díváme na srovnávač Heuréka, všímáme si, že kromě varianty za 49,- (s tím, že jde o úhradu poštovného) existuje ještě jedna varianta výrobku, která stojí 399,-. Z toho důvodu bychom vám určitě doporučili, abyste si před případnou objednávkou důkladně pročetli podmínky. Lze totiž očekávat, že někde bude nějaký háček, který by vám mohl v budoucnosti způsobovat problémy.

 

OmegaMarine PREMIUM na VašeStížnosti.cz

Jelikož máme podezření, že ne vše je u ✅ OmegaMarine PREMIUM krystalicky čisté, zanořili jsme se do hlubin internetu a zmínku o tomto doplňku stravy jsme objevili na portále VašeStížnosti.cz, který provozuje dTest. Co jsme se dozvěděli?

V první řadě jsme si všimli, že na společnost NaturaMed PHARMACEUTICALS, která je s doplňkem stravy ✅ OmegaMarine PREMIUM spojená, bylo podáno celkem 315 stížností. Z toho za letošních rok jich bylo 191 a 22 je jich k 19. prosinci 2021 ještě v řešení.

Poměrně často se setkáváme s příběhem telefonického prodeje, v průběhu kterého telefonista nabízí skvělý výrobek k vyzkoušení zdarma. Následně ale lidem přišla faktura na zaplacení poštovného. A poté pak lidem (i přes nezájem) chodily další balíčky s výrobkem a další faktury. Předmětem některých stížností na tomto portále je i dodávka neobjednaného zboží, nedodané zboží a neoprávněná upomínka a podobně. Z našeho úhlu pohledu je tedy opatrnost namístě.

Zkušenosti zákazníků

OmegaMarine Forte+ recenze

Abychom nebyli zaujatí, podíváme se na to, jak doplněk stravy ✅ OmegaMarine PREMIUM hodnotí lidé, kteří si ho z vlastní vůle objednali. (Kvalita výrobku totiž nemusí nutně souviset s tím, jaké je chování distributora. Ačkoliv i to by mělo kupující v obvyklých situacích před nákupem varovat.)

Lidé, kteří mají s tímto doplňkem stravy zkušenost, říkají, že:

Výhody
  • Se jim líbí obal
  • Se jim líbí gramáž výrobku
  • Se kapsle snadno polykají
  • Tobolky nemají pachuť rybiny

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
  • Se jim nelíbí posílání faktur
  • K získání doporučené denní dávky omega-3 je potřeba brát víc kapslí
  • Zákaznický servis není příliš svižný
  • Jim i po odhlášení přišel další balíček

Zkušenosti zákazníků na internetu

omega marine premium zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz

Ačkoliv jsou někteří lidé s doplňkem stravy ✅ OmegaMarine PREMIUM spokojení, mnohým se ani trochu nelíbí praktiky prodejců. Někteří také nevěří, že má tento doplněk stravy dostatek nenasycených mastných kyselin omega-3 ve svém složení. Z toho důvodu bychom vám doporučili zkusit omega-3 od jiného výrobce.

 

 

Máte s doplňkem stravy OmegaMarine PREMIUM nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář