OmegaMarine Forte+ [recenze] | Zkušenosti

Pokud berete vážně výzvy k tomu, abyste zlepšili svůj životní styl, pravděpodobně si budete chtít opatřit nějaký doplněk stravy. Nejčastěji si lidé kupují nenasycené mastné kyseliny omega-3, které podporují zdraví kardiovaskulárního systému. Má ale smysl zkoušet doplněk stravy OmegaMarine Forte+?

Česko nemá moře. Navíc, našinec si dá mnohem raději svíčkovou s pěti, než norského lososa, ve kterém je mnoho důležitých živin. Včetně již zmíněných nenasycených mastných kyselin omega-3.

Když už si nějaká ta ryba najde cestu na náš talíř, bývá to ve většině případů spíše sporadicky. Rozhodně ne minimálně dvakrát týdně, jak nám velí výživová doporučení. (Ruku na srdce, kromě toho, že na to nejsme zvyklí často rozhoduje i cena ryb, která bývá pro mnohé z nás dost vysoká.) A tak raději sáhneme po doplňcích stravy.

Jelikož je na trhu mnoho značek, podíváme se, na co se připravit, pokud se rozhodnete vyzkoušet doplněk stravy OmegaMarine Forte+.

✅ Chraňte sebe i své okolí

Vybírejte z nano roušek a respirátorů, které zabrání proniknutí virů.

👉 Vybrat nano roušku
👉 Vybrat nano respirátor

Co je OmegaMarine Forte+?

OmegaMarine Forte+ recenze

OmegaMarine Forte+ je doplněk stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin omega-3 a vitamínu D. Měl by primárně podporovat zdraví mozku, očí a srdce. S tím, že vitamín D je důležitý pro normálně fungující imunitní systém.

Oficiální distributor tohoto doplňku stravy na svém webu uvádí, že tento doplněk stravy vychází z norské tradice a z moderních vědeckých poznatků.

Cena OmegaMarine Forte+

S cenou tohoto doplňku stravy je to velice zajímavé. Na oficiálních stránkách distributora se lze dočíst, že ho lze získat zcela zdarma. Pouze zaplatíte poštovné, které činí 49,-. Když se ale díváme na srovnávač Heuréka, všímáme si, že kromě varianty za 49,- (s tím, že jde o úhradu poštovného) existuje ještě jedna varianta výrobku, která stojí 399,-. Z toho důvodu bychom vám určitě doporučili, abyste si před případnou objednávkou důkladně pročetli podmínky. Lze totiž očekávat, že někde bude nějaký háček, který by vám mohl v budoucnosti způsobovat problémy.

OmegaMarine Forte+ na VašeStížnosti.cz

Jelikož máme podezření, že ne vše je u OmegaMarine Forte+ krystalicky čisté, zanořili jsme se do hlubin internetu a zmínku o tomto doplňku stravy jsme objevili na portále VašeStížnosti.cz, který provozuje dTest. Co jsme se dozvěděli?

V první řadě jsme si všimli, že na společnost NaturaMed PHARMACEUTICALS, která je s doplňkem stravy OmegaMarine Forte+ spojená, bylo podáno celkem 315 stížností. Z toho za letošních rok jich bylo 191 a 22 je jich k 19. prosinci 2021 ještě v řešení.

Poměrně často se setkáváme s příběhem telefonického prodeje, v průběhu kterého telefonista nabízí skvělý výrobek k vyzkoušení zdarma. Následně ale lidem přišla faktura na zaplacení poštovného. A poté pak lidem (i přes nezájem) chodily další balíčky s výrobkem a další faktury. Předmětem některých stížností na tomto portále je i dodávka neobjednaného zboží, nedodané zboží a neoprávněná upomínka a podobně. Z našeho úhlu pohledu je tedy opatrnost namístě.

Zkušenosti zákazníků

OmegaMarine Forte+ recenze

Abychom nebyli zaujatí, podíváme se na to, jak doplněk stravy OmegaMarine Forte+ hodnotí lidé, kteří si ho z vlastní vůle objednali. (Kvalita výrobku totiž nemusí nutně souviset s tím, jaké je chování distributora. Ačkoliv i to by mělo kupující v obvyklých situacích před nákupem varovat.)

Lidé, kteří mají s tímto doplňkem stravy zkušenost, říkají, že:

  • Se jim líbí obal
  • Se jim líbí gramáž výrobku
  • Se jim nelíbí posílání faktur
  • K získání doporučené denní dávky omega-3 je potřeba brát víc kapslí
  • Na obalu chybí informace o obsahu hodnot DHA a EPA 
  • Se kapsle snadno polykají
  • Zákaznický servis není příliš svižný
  • Tobolky nemají pachuť rybiny
  • Jim i po odhlášení přišel další balíček

Ačkoliv jsou někteří lidé s doplňkem stravy OmegaMarine Forte+ spokojení, mnohým se ani trochu nelíbí praktiky prodejců. Někteří také nevěří, že má tento doplněk stravy dostatek nenasycených mastných kyselin omega-3 ve svém složení. Z toho důvodu bychom vám doporučili zkusit omega-3 od jiného výrobce.

Máte s doplňkem stravy OmegaMarine Forte+ nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/naturamed-omegamarine-forte-plus-60-kapsli/#recenze/all/1 – NaturaMed OmegaMarine Forte+ Heuréka (česky)

https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-2863/naturamed-pharmaceuticals-s-r-o – NaturaMed PHARMACEUTICALS VašeStížnosti.cz (česky)

Napsat komentář