Allnature kolagen [recenze]: Stojí za zkoušku? Jaká je chuť?

Poslední aktualizace 7. 8. 2023 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

S postupujícím věkem nám v těle ubývá množství kolagenu, což se negativně podepisuje jak na našich kloubech, tak na vzhledu naší pokožky. Dnes se proto podíváme na to, jaké jsou zkušenosti s přípravkem Allnature Kolagen Original Premium 200 g.

allnature kolagen recenze

Kolagen patří v lidském těle k nejzastoupenějším proteinům. Rozdělujeme ho na několik typů, z nichž každý se nachází někde trochu jinde. (Zatímco některé druhy kolagenu najdeme častěji v kloubech, další jsou součástí kůže, vnitřních orgánů a podobně.) Z toho důvodu je důležité dbát při výběru doplňku stravy s jeho obsahem na to, aby obsahoval jeho správný typ. Jeho účinky navíc podporují i další použité látky, z toho důvodu se vyplatí o něm mít maximum informací.

Co se týče věku, kdy by se měl začít kolagen do organismu doplňovat, neexistuje žádná jednotná poučka. Má se ale za to, že čím dřív s ním začnete, tím to pro vás bude v budoucnu lepší, protože si s největší pravděpodobností déle zachováte mladistvější vzhled a také pravděpodobně zůstanete delší dobu fyzicky aktivní.

💡  Nakupujte bezpečně: Allnature Kolagen nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Allnature Kolagen Original Premium na Prozdravi.cz

Víte, co vše můžete očekávat od kolagenu značky Allnature?

O Allnature

Allnature je česká značka potravin a doplňků stravy, které podporují zdravý životní styl. Kromě superpotravin má v nabídce i raw výrobky a výrobky pro vegany.  Zajímavostí je, že značka Allnature získala prestižní ocenění Czech Superbrands 2021, což samo o sobě svědčí o tom, že jde o zavedeného a solidního výrobce, jehož produkty se mezi lidmi těší velké oblibě. 

 

Allnature Kolagen Original Premium

 

I když to zní všechno hrozně hezky, vrátíme se zpátky k ✅ Allnature Kolagen Original Premium 200 g. Jak už název výrobku a téma článku napovídá, jde o kolagenový doplněk stravy. Ve srovnání s mnoha jinými je tento výrobek určen především pro prevenci vrásek a prvních známek stárnutí kůže.

Tento doplněk podporuje:

 • Elasticitu kůže
 • Hydrataci
 • Vyhlazení pleti

Tip redakce – Allnature Kolagen Original Premium

💊 Kolagenový doplněk stravy kolagen original premium recenze

✅ zajišťuje elasticitu kůže
✅ pomáhá nahrazovat odumřelé buňky
✅ velmi dobře se rozpouští ve vodě
✅ působí na vlasy i nehty

 

 

Složení

Ve složení tohoto přípravku najdete 100% hydrolyzovaný kolagen. Jeho účinek bychom si možná ještě pojistili tím, že bychom si k němu přihodili doplněk stravy s obsahem vitamínu C.

Dávkování

Užívání tohoto doplňku stravy je velice jednoduché. Stačí, když 2 lžíce přípravku rozmícháte v 200-300 ml vody. Pokud vám tento způsob užívání nevyhovuje, můžete ho přidat do smoothie, jogurtu, kaše, polévky nebo do omáčky. Co se týče ceny, tento doplněk stravy seženete už kolem 243,-, což ho činí cenově velmi dobře dostupným.

Zkušenosti zákaznic

Nyní se podíváme na to, co na dlouhodobé užívání ✅ Allnature kolagenu říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Byly s ním spokojené? Když se podíváme na celkové hodnocení na srovnávači zboží Heuréka, musíme konstatovat, že s největší pravděpodobností spokojené byly, protože získal celkem 94 % ze 100 %.

Spokojené uživatelky o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Se dobře rozpouští
 • Jim vyhovuje čistý obsah kolagenu
 • Jim vyhovuje na pleť
 • Vnímají lepší stav vlasů, nehtů i kůže
 • Je cenově dostupný
 • Se snadno užívá

Ty nespokojené nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Má nepříjemný zápach
 • Obsahuje pouze čistý kolagen
 • Existují silnější alternativy

Zkušenosti zákazníků na internetu

allnature kolagen zkušenosti
Zdroj: Notino.cz
allnature kolagen premium recenze
Zdroj: Zbozi.cz
kolagen allnature zkušenosti
Zdroj: Benu.cz

Počítejte ale s tím, že než se u vás objeví nějaké první účinky, budete muset tento kolagen užívat delší dobu. To je ale u těchto typů doplňků stravy zcela běžné, protože vlasy, nehty i obnova buněk kůže mají nějaký svůj zajetý cyklus, na kterém se změny neprojeví ze dne na den.

Z toho důvodu při užívání nepolevujte a raději buďte odhodlané, že si před zaznamenáním prvních změn koupíte i několik balení produktu.

Vzhledem k tomu, že nikdo nezmínil žádné negativní nevýhody a všichni jsou s užíváním tohoto produktu spokojení, ✅ kolagen od Allnature můžete při nejbližší příležitosti vyzkoušet i vy.

Alternativy Kolagenu Original Premium

Vybíráte vhodný doplněk stravy s obsahem kolagenu? Napsali jsme pro vás další recenzi, aby byl váš výběr jednodušší. Nápoj na klouby Geladrink FORTE HYAL nebo kloubní výživa Alavis.

 

 

Také máte s kolagenem Allnature Original Premium pozitivní zkušenost?

 


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář