Vitamen recenze: Opravdu podpoří vitalitu zralých mužů?

Poslední aktualizace 15. 7. 2024 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

Stárnutí je pro mnoho mužů výzvou, která přináší nejen fyzické, ale i psychické změny. S přibývajícími roky může dojít ke ztrátě chuti na sex, úbytku energie a celkové vitality, což může negativně ovlivnit vnímání sebe sama a své mužnosti. Může na libido a testosteron v takové chvíli zafungovat doplněk stravy Vitamen?

vitamen recenze

Stárnutí je nevyhnutelnou součástí života každého z nás, která s sebou přináší různé změny, a pro mnoho mužů může být tato etapa obzvláště náročná. S přibývajícími roky se může objevit pokles chuti na sex, snížení energie a celkové vitality, což může narušit vnímání sebe sama a tradičního pojetí mužství.

Přitom, pokles testosteronu je naprosto přirozený, i když málokdy bývá tak skokový, jako u žen, které prochází menopauzou. (Zopakujeme, že mužům klesá hladina testosteronu asi o 1 % ročně od cca 30-35 let. Vliv pak mohou mít i zdravotní problémy a specifický životní styl.)

Dá se tedy říct, že i když poklesem libida, energie a vitality trpí poměrně velké procento mužů, z důvodu studu se o tomto problému ve společnosti zase tolik nemluví. Přitom, když dojde k prolomení tabu, že i muži nemusí mít vždy chuť na sex, může to přispět k tomu, že si mnohem větší počet z nich nebude bát říct o odbornou pomoc. A spolu s posouzením svého zdravotního stavu mnohem dříve objeví testosteron tablety – doplňky stravy, které obsahují bylinky a další látky na podporu hormonální rovnováhy, sexuality, energie a celkové pohody, která může během andropauzy chybět.

💡  Nakupujte bezpečně: Vitamen nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na podporu normální hladiny testosteronu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Vitamen.cz

A právě takovým doplňkem stravy je i Vitamen. Víte, co vám může jeho dlouhodobé užívání vše nabídnout?

vitamen logo

Co je Vitamen?

✅ Vitamen je  doplněk stravy pro muže, kteří cítí, že na ně postupně doléhá stárnutí, pokles energie, libida a vitality.  V jeho složení jsou především vitamíny, minerály a bylinky, které mohou podpořit váš celkový pocit pohody a aktivní životní styl, na který jste byli doposud zvyklí.

Tip redakce – Vitamen vitamen pro muže recenze

🌿 Přírodní doplněk stravy

✅ Stimuluje přirozenou tvorbu testosteronu
✅ Dodává energii a zlepšuje náladu
✅ Přispívá k celkovému zdraví a vitalitě
✅ Posiluje libido a sexuální výkonnost

 

 

Složení: Je v něm 15 účinných látek

Co bychom si velmi přáli vyzdvihnout je opravdu nabušené složení, které doplněk stravy ✅ Vitamen mužům nabízí. Nachází se v něm totiž 15 vzájemně se doplňujících látek, které mohou podpořit normální hormonální rovnováhu, vitalitu i libido.

Patří k nim:

 • Pískavice řecké seno
 • Tribulus terrestris (kotvičník zemní)
 • Ženšen
 • Vitamín K2
 • Vitamín B9
 • Vitamín D3
 • Biotin

A mnoho dalších, včetně extraktu z černého pepře, vitamínu D, zinku a podobně.

Kompletní složení

Výživová složka Ve 2 tabletách
Pískavice (extrakt) – fenugreek 50% saponiny 600 mg
Vitamín A 800 μg
Vitamín B6 1,4 mg
Vitamín B12 2,5 μg
Vitamín C 80 mg
Vitamín D3 5 μg
Vitamín K2 75 μg
Kyselina listová 200 μg
Biotin 50 μg
Selen (selen z kvasnic) 55 μg
Zinek (citrát zinečnatý) 10 mg
Hořčík (Aquamin Mg – hydroxid hořečnatý) 200 mg
Extrakt z černého pepře (Piperin 95%) 10 mg
Tribulus Terrestris (extrakt) 40% saponiny 100 mg
Ženšen (extrakt 8:1) 20 mg

Jaká je cena?

V případě, že byste si chtěli ✅ Vitamen koupit po jednom balení, vyšlo by vás na 479,- + poštovné. Proto je mnohem lepší udělat objednávku minimálně dvou balení za 958,-. S tím, že poštovné budete mít zdarma. Nejvýhodnější je pak nákup na 6 měsíců za 2 349,-, protože kromě poštovného zdarma celkem ušetříte 590,- oproti objednávce balení Vitamen po jednom.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

vitamen zkušenosti
Zdroj: Vitamen.cz
vitamen diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
vitamen zkušenosti hodnoccení
Zdroj: Mapy.cz

Z našeho pohledu je ✅ Vitamen se svým složením velmi kvalitním doplňkem stravy pro muže, se kterým se nemůže jen tak něco měřit. Také se ale podíváme na to, co o něm a o jeho užívání říkají samotní muži, kteří se ho rozhodli vyzkoušet.

V jejich reakcích nejčastěji zaznívá, že:

Výhody
 • Si tento doplněk stravy koupili už poněkolikáté
 • Má sice postupný nástup účinků, ale po delší době užívání se cítí dobře
 • Zkoušeli i doplňky od konkurenčních výrobců a tento jim z hlediska parametrů vychází nejlépe
 • Vše bylo v pořádku

Někteří muži ve svém hodnocení uvádí, že po vyzkoušení prvního balení jdou okamžitě koupit další várku a že na sobě začínají při pravidelném užívání vnímat pozitivní změny. A to jak z hlediska energie, tak sexuality. Mnozí také pozitivně hodnotí, že při objednávce 2 balení je doprava po ČR zdarma, což se z jejich pohledu také vyplatí.

Z toho tedy plyne, že vám tento český doplněk stravy můžeme doporučit vyzkoušet.

Samozřejmě také nezapomínejte na zdravější životosprávu, protože nezdravý životní styl a zvýšená hladina stresu mají na hladinu testosteronu v těle a sexualitu také nemalý dopad.

 

 

Také máte s Vitamen pozitivní zkušenost? Dejte nám vědět do komentářů!


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář