Redupetin krém [recenze]: Opravdu vás zbaví pigmentových skvrn?

Poslední aktualizace 7. 3. 2024 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

Pokud vás trápí pigmentové skvrny, je pochopitelné, že se je snažíte nějak zakrýt. Jelikož make-up nemusí být ideálním řešením pro každého, můžete vyzkoušet dermatologický krém na redukci pigmentových skvrn Redupetin. Opravdu funguje?

redupetin recenze

I když už nežijeme v dobách, kdy světlá a bezchybná pleť značila příslušnost k aristokracii, existuje poměrně velké množství lidí, které znepokojují pigmentové skvrny na pokožce. Ne každý make-up je ale dostatečně silný na to, aby pihy dobře zakryl. Ne každá pokožka ho navíc snáší dobře a nehodí se na všechny části těla. (Nyní mluvíme například o pigmentových skvrnách, které se s časem objevují na rukách.)

Vzhledem k tomu, že pigmentové skvrny mohou člověku snižovat sebevědomí, je pochopitelné, že hledáte cesty, jak se s nimi co nejsnáze vypořádat.

💡  Nakupujte bezpečně: Redupetin nebo jakýkoliv jiný krém doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Redupetin na Benu.cz

Co vám může v tomto ohledu nabídnout krém Redupetin?

Co je Redupetin?

✅ Redupetin je  dermatologický krém, který je vhodný pro aplikaci na tmavé skvrny a pigmentové skvrny, které se nachází na vaší pokožce.  Může se používat i na stařecké skvrny a na hyperpigmentaci, která mohla být způsobena zánětem nebo hormonální činností. Tento krém je k sehnání ve volném prodeji v lékárně, takže na jeho pořízení nepotřebujete recept.

Tip redakce – Redupetin krém redupetin recenze

👨‍⚕️ Dermatologický krém

✅ pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci
✅ na sluneční a stařecké skvrny
✅ zesvětluje postižená místa
✅ vyrovnává barevný tón pleti

 

 

Složení

Nejspíš vás zajímá, jaké jsou hlavní složky tohoto krému. Na základě toho totiž dokážete mnohem lépe posoudit, jestli pro vás má jeho používání smysl.

V každé tubě tohoto krému najdeme:

 • Extrakt z řeřichy seté
 • Ovocné kyseliny
 • Kyselinu salicylovou

Toto složení přispívá k zesvětlení pigmentových skvrn bez toho, aby došlo k zesvětlení normálních míst na pokožce. Ovocné kyseliny jsou hodně populární i v pleťových peelinzích, protože šetrně odstraňují buňky na povrchu pleti, čímž přispívají k jejímu projasnění a k vyrovnání jejího tónu. Kyselina salicylová pak podporuje tvorbu nových buněk.

 

Jak se používá? 

Použití tohoto krému je velice snadné. Stačí ho aplikovat na problematická místa. Výsledek se ale neprojeví hned. Doporučená doba používání jsou 4 týdny. (Což zhruba odpovídá rychlosti obnovy kožních buněk.) Také myslete na to, že jakmile přestanete tento krém používat, pigmentové skvrny se mohou začít dělat znovu. Pokud tedy chcete dosáhnout permanentního výsledku, je žádoucí používat tento krém dlouhodobě/opakovaně.

Cena a dostupnost

Dermatologický krém ✅ Redupetin seženete už za 275,-. Obsah balení je ale 20 ml, takže je pravděpodobné, že jich budete potřebovat víc. Co se týče dostupnosti, pokud není zrovna výpadek, tento krém seženete v lékárnách, a to včetně těch, které tento krém prodávají online.

Vyplatí se ho vyzkoušet?

Nyní se podíváme na to, co o krému ✅ Redupetin říkají lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet. Byli s ním spokojení a doporučili by ho i svým rodinným příslušníkům?

Když se podíváme na hodnocení tohoto krému na největších srovnávačích zboží, zjistíme, že zkušenosti s tímto krémem jsou veskrze pozitivní, protože se pohybují na úrovni kolem 70% spokojenosti.

Když se podíváme na konkrétnější slova, zjistíme, že lidé o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Je cenově dostupný
 • Skutečně funguje
 • Došlo k postupnému vymizení skvrn v obličeji
 • Nedráždí pokožku
 • Dobře se nanáší a snadno se roztírá
 • Ve srovnání s podobnými krémy ze stejné kategorie je mnohem dostupnější
 • Chce používání trochu trpělivosti

V nespokojených recenzích nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Na někoho vůbec nefungoval
 • Je nutná aplikace 2x denně
 • Nepůsobil na stařecké skvrny

Recenze z internetu

redupetin zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
redupetin diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
redupetin hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz

Někteří lidé pouze uvádějí, že jsou trochu citlivější na sluníčko. To ale dává celkem smysl, protože ochranné prostředky proti slunci musíte používat i při aplikaci pleťových peelingů s obsahem ovocných kyselin.

Vzhledem k tomu, že uživatelé jsou s krémem ✅ Redupetin spíše spokojení, a vzhledem k tomu, že jde o Produkt roku 2019 – Top v kategorii, určitě byste ho měli v případě potíží s hyperpigmentací a pigmentovými skvrnami alespoň jednou vyzkoušet.

 

 

Také máte s krémem Redupetin dobrou zkušenost?

 


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář