Provexin® A100HF [recenze]: Pomáhá proti vypadávání vlasů?

Poslední aktualizace 21. 10. 2022 autorem MUDr. Zdeňka Fantová

Muži často trpí tím, že jim v určitém bodě života začnou vypadávat vlasy. Jelikož se s tím mnozí špatně smiřují, hledají způsoby, jak by se dal tento jev zvrátit. Zatímco někoho to motivuje k transplantaci vlasů v Turecku, další zkouší přípravek na růst vlasů Provexin® A100HF. Co můžete od tohoto přípravku očekávat? Na to se společně zaměříme níže.

provexin recenze

I když to vypadá, že diskuze ohledně krásy a vzhledu vlasů dopadá jen na ženy, ve skutečnosti z ní nejsou vyloučeni ani muži. Stejně jako ženám jim není v mnoha případech jedno, jak vypadají. Proto někdy dělají i nemožné, aby zvrátili neklamné příznaky stárnutí, mezi které patří i ztráta vlasů.

Jelikož jde o běh na delší trať, který má navíc svá specifika (protože na mužskou plešatost má často vliv nemoc nebo jejich hormonální činnost), podíváme se, jestli se vyplatí vzít si na pomoc Provexin® A100HF.

💡  Ověřený nákup:  Provexin® nebo jakýkoliv jiný přípravek na podporu růstu vlasů doporučujeme kupovat pouze na ověřených webech. ✅  Oficiální e-shop Provexin.cz

Co je Provexin® A100HF?

provexin

Provexin® A100HF je přípravek podporu růstu nových vlasů, který má klinicky prokázané účinky na růst nových vlasů. (Nebo alespoň to se dočítáme na oficiálních stránkách prodejce.) Jeho aplikace má zmírnit potíže s dědičným vypadáváním vlasů. Jelikož pochází ze Švédska, připisuje se mu dobrá kvalita a solidnost. Kromě jiného, jeho používání nemá vedlejší účinky.

✅ Provexin®A100HF

Formula pro růst nových vlasů

Klinicky prokázané účinky

provexin a100hf recenze

⭐ Proti dědičnému vypadávání vlasů
⭐ Patentované složení
⭐ Vyrobeno ve Švédsku

Jak to přesně funguje?

Někdy něco zní příliš dobře na to, aby to byla pravda. Proto se podíváme na to, jak Provexin® A100HF přesně funguje.

Tento přípravek podle svých slov zmírňuje vypadávání vlasů, které je způsobeno androgenní alopecií (což je jeden z nejčastějších důvodů vypadávání vlasů u mužů).  Po aplikaci odstraňuje povlaky a rozpouští nečistoty, které mohou ucpávat vlasové folikuly.  Také podporuje lepší distribuci živin až k vlasovému váčku.

Složení

Nyní se podíváme na to, jaké má Provexin® A100HF složení.

Na etiketě tohoto výrobku objevíme zmínku o:

 • 1,5-pentandiolu
 • A100 extraktu z pylu
 • Vitamínu E
 • Biotinu
 • Zinku

Počítejte ale s tím, že výsledky se dostaví nejdříve až po 6-9 měsících od začátku používání.

 

Cena a dostupnost

Provexin® A100HF si lze objednat na oficiálních stránkách distributora. V případě, že zrovna neplatí žádná speciální sleva na první zásilku, balení na 1 měsíc používání (které obsahuje dvě tuby gelu po 15 ml) vás vyjde na 665,-. (Se slevou to může být i 465,-.) Ve srovnání s jinými přípravky je tedy o něco dražší. Na druhou stranu, nejsme si vědomi toho, že by něco podobného na trhu existovalo, takže v tomto ohledu nemáme k dispozici srovnání. (I tak ale počítejte s tím, že si na používání Provexin® A100HF, zvlášť po dobu několika měsíců, budete muset vyhradit dostatek financí, kvůli čemuž nemusí být dostupný pro každého.)

Zkušenosti zákazníků

Muži, kteří se rozhodli přípravek Provexin® A100HF vyzkoušet mají obvykle dobrou zkušenost.

Ti spokojení nejčastěji zmiňují:

Výhody
 • Jednoduchost aplikace
 • Poměrně rychlý nástup prvních účinků
 • Silnější vlasy
 • Snížení vypadávání vlasů

Ti, kteří nebyli spokojeni zmiňují, že:

Nevýhody
 • Se musí se užívat dlouhou dobu
 • Neměl žádné účinky
 • Při dlouhodobém používání vyjde draze

Opravdu ale počítejte s tím, že je potřeba tento přípravek používat dlouhodobě. To má Provexin® A100HF společné s dalšími přípravky na podporu růstu vlasů, včetně těch, které se užívají vnitřně.

Také nezapomínejte na to, že vlasy můžete podpořit i tím, že změníte svou celkovou životosprávu a budete se o svou kštici trochu lépe starat. (Zkusit můžete například jemnou masáž pokožky hlavy, která podporuje prokrvení a tím pádem i lepší distribuci živin až k vlasovým cibulkám.)

 

 

Také máte s Provexin® A100HF dobrou zkušenost?


Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář